Najlepsze platformy transakcyjne | Ranking Top 20 platform transakcyjnych

ranking brokerów
Spread the love

Oto pełna tabela najlepszych obecnie aktywnych brokerów do inwestowania na giełdzie.

Zbyt często słyszymy o doskonałych, profesjonalnych i wszechstronnych brokerach, ale w końcu okazuje się, że są jak każda inna platforma z przeciętnymi warunkami. Jakby tego było mało, można również natknąć się na nieuregulowanych i niepewnych brokerów online.

Dlatego w Bolsa24 czuliśmy potrzebę zaoferowania naprawdę dobrze zrobionego przewodnika dla wszystkich naszych czytelników, pokazując kluczowe informacje, które musisz wiedzieć przy wyborze platformy handlowej.

Jakie są najlepsze platformy transakcyjne? Pod względem profesjonalizmu, oferowanych usług i liczby klientów, oto 20 najlepszych na świecie:

1. eToro

Etoro

Jest to platforma transakcyjna, która zasłużenie stała się jedną z najlepszych na świecie. Jest obecny w ponad 140 krajach i ma miliony użytkowników.

Platforma eToro oparta jest na koncepcji handlu społecznościowego.

Tak więc, oprócz tradycyjnych operacji, które możemy znaleźć w handlu manualnym u brokera online, dodajemy do tego model inwestycyjny, który pozwala na ciekawe innowacje, takie jak copy trading.

Koncepcja handlu społecznościowego jest bardzo podobna do portalu społecznościowego, w tym przypadku inwestorów. Trader będzie mógł wyszukiwać, obserwować, komentować, a poprzez Copy Trading będzie mógł również powielać inwestycje innych traderów, którzy z kolei otrzymają prowizję za powielanie.

Jest to innowacyjna koncepcja inwestycyjna, która cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników, ponieważ dzięki zastosowaniu kopii, nawet osoby z niewielkim doświadczeniem mogą handlować jak eksperci.

eToro ma format platformy internetowej, która nie wymaga pobierania ani instalowania na komputerze użytkownika. Posiada bardzo łatwy w obsłudze panel, który cechuje się dużą szybkością reakcji podczas nawigacji. Platforma jest również dostępna na urządzenia mobilne zarówno na Androida jak i iOS.

eToro używa samodzielnie opracowanej platformy i nie polega na innych narzędziach.

Dostęp do platformy odbywa się poprzez wygodną i prostą rejestrację. Oferujemy możliwość rozpoczęcia handlu z kontem demo, które jest następnie przekształcane w konto na prawdziwe pieniądze za pomocą prostego kliknięcia i późniejszej wpłaty środków.

W tym przypadku będziemy dysponować wirtualnym saldem 100.000$, z którym będziemy mogli dokonywać dowolnych operacji tak, jakby to były prawdziwe pieniądze.

Z naszego konta na prawdziwe pieniądze będzie można, poprzez CFD, inwestować w:

  • Pary walutowe
  • Akcje
  • Wskaźniki
  • Towary
  • Kryptowaluty
  • ETFy

eToro jest wiarygodnym brokerem. Jest kontrolowany przez organy takie jak KNF w naszym kraju. Ponadto, jest regulowany przez brytyjski Financial Conduct Authority (FCA) oraz cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC).

To daje przedsiębiorcom pewność, że handlują na przejrzystej, regulowanej i bezpiecznej platformie.

Zacznij handlować z eToro teraz

2. LiquidityX

LiquidityX

LiquidityX jest platformą transakcyjną online z doskonałą reputacją wśród użytkowników.

Z prawnego punktu widzenia, LiquidityX jest regulowany przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) i licencjonowany przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd.

Innymi słowy, jest to broker z dobrą reputacją, regulowany i niezawodny.

Z punktu widzenia inwestora, proces otwarcia rachunku w LiquidityX jest naprawdę prosty. W ciągu kilku minut konto może być gotowe do działania. Następnie, jak u wszystkich brokerów online, przy dokonywaniu wpłat lub wypłat, konieczne będzie dodanie dodatkowych informacji, ale to również jest proste.

Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja mobilna LiquidityX mają bardzo funkcjonalny i łatwy w użyciu design, w którym informacje są dostępne i odpowiednio zorganizowane.

Jeśli chodzi o wybór inwestycji, LiquidityX oferuje wiele możliwości. Jest to niezbędne u brokera online, a ta platforma zapewnia więcej niż tylko handel CFD.